niedziela, 23 marca 2014

Hello there

Wylądowałeś na podstronie Cassie ze Zwiastunowej Wyspy.
"Cześć, jestem Iga, 16-letnia autorka Zwiastunowej Wyspy. Jestem marzycielką, prawie non stop bujam w obłokach. Marzę o księciu, może nie na białym koniu, ale na deskorolce. ;) Obecnie posiadam psa i chomika. Od razu uprzedzam, że nie jestem wielką fanką JB, a tym bardziej Kwiata i nie mam pojęcia co dziewczyny w nich takiego widzą. Za to bez bicia przyznam się, że jestem StarWars'omanką. Kocham całą serię, a najbardziej nową trylogię, proszę bardzo niech lecą hejty. Posiadam dwa blogi z opowiadaniami, jeden jak można się domyślić jest fanfikiem SW, a konkretniej TCW (The Clone Wars), z kolei drugi jest blogiem autorskim, pisanym razem z przyjaciółką. Zaczęłam robić zwiastuny, ponieważ bardzo polubiłam robienie filmików w odpowiednich programach i uznałam, że trzeba by coś z tym zrobić."

Przykładowa praca:

Więcej na moim YT. ;)


3 komentarze:

 1. Cassie,możesz do mnie napisać ? Mam do Ciebie małe,drobne pytanko nie związane z zwiastunami itp...Tylko dotyczące Twojego opisu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Better with you
  2. Madzia Jeżyk
  3. Zwiastunowa Wyspa
  4. Acacia Brinley (brązowe włosy), w blogu jest nazwana Becky McFly, Luke Hemmings, Jack Johnson
  5. Opowiadanie jest o dziewczynie, która przeszła depresje. Kilka lat z rzędu już jeździ do swojego ojca, do Wilmington (jej rodzice są rozwiedzeni), ma tylko jednego przyjaciela, którym jest Jack, znają się od piaskownicy, chodzą razem do klasy, zawsze może na niego liczyć. W poprzednie wakacje Luke wyznał jej miłość, ale dopiero, gdy wyjeżdżała do Londynu, gdzie mieszka cały rok. Te wakacje mają być dla niej wyciszeniem, ale tak nie jest. Przyjeżdża tam także jej przyjaciel. Luke i Jack zaczynają rywalizować, na początku dochodzi nawet do małej bójki, ale na szczęście nikt nie ma obrażeń. W ten sam dzień, a raczej noc Luke prosi Becky, aby została jego dziewczyną, na co ona się zgadza. Rywalizacja między chłopakami nie ustaje, rywalizują serfując, grając w kosza, we wszystkim. Pewnego dnia dziewczyna idąc na spacer zauważa własnego chłopaka w objęciach innej dziewczyny, nie wygląda to tak jakby byli tylko zwykłymi znajomymi. Dziewczyna zamyka się w sobie, znowu, powraca stopniowo jej choroba, której w końcu ulega, poddaje się. Dopuszcza do siebie tylko Jack'a (przyjaciela). Nie chce z nikim innym rozmawiać. Dochodzi nawet do samookaleczenia przez co ląduje w szpitalu i jest w śpiączce. Gdy się wybudza jest lepiej, ale nadal po powrocie do domu nie dopuszcza nikogo do siebie, tylko Jack'a i ojca. W końcu kończą się wakacje i wraca do Londynu. Tam znowu zaczyna szkołę, wiąże się ze swoim przyjacielem, wiedząc, ze ten nigdy nie zrobi jej nic złego i zawsze jest przy niej. W jeden dzień pod szkołą pojawia się chłopak z wakacji Luke, próbuje jej się tłumaczyć, ale na marne, ona nie chce go słuchać, chłopak odpuszcza dopiero, gdy widzi, że ta spotyka się z Jack'iem.
  6. Jack&Jack - Flights
  7. - to miało być jej najlepsze lato
  - pojawia się jej najlepszy przyjaciel
  - dobry partner dla wrażliwej dziewczyny?
  - zaczyna się wielka rywalizacja
  - który okaże się lepszy?
  - czy to zdrada?
  - pogrążona w kłamstwach bliskich
  - czy choroba powróci?
  - "chcę rozmawiać z Jack'iem!" (tutaj to jak zaczyna powracać choroba i zaczyna się zamykać w sobie)
  - czy to było potrzebne? (tutaj chodzi o to okaleczenie)
  - czy wybudzi się ze śpiączki? (po tym może być taki gif co oczy się otwierają)
  - czy choroba ustąpiła?
  - wyczekiwany powrót do domu
  - kim okaże się miłość jej życia?
  no i na koniec może być ukazana "obsada".
  7. czarno-biały
  8. Cassie
  9. zwariowanawiewioreczka@gmail.com
  gg: 40403775

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się zgłosić byś zrobiła mi zwiastun?

  OdpowiedzUsuń